Ubytování Francie

Apartmán ve Francii

V rámci jedinečné spolupráce bychom Vám rádi nabídli ubytování v kouzelné Francii v apartmánu s vlastním vstupem a zahradou v klidné vilové částí městečka Rivesaltes, který Vám poskytne příjemné prostředí i v horkých letních měsících pro Vaši dovolenou.

Ubytování je možné celoročně. V zimě Vás jistě potěší blízkost hor - Pyrenejí. V létě blízkost moře - autem        10 - 15 min na písečné pláže. Určitě stojí za návštěvu místní vinice. Výhodou je komunikace s ubytováním v češtině a určitě doporučení zajímavostí v okolí i s možným výletem do Barcelony.

Apartmán se skládá z kuchyňky s jídelním stolem, koupelny, ložnice s jednou manželskou postelí a palandou pro dvě další osoby, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a předsíně. Celkem se tu tedy může pohodlně vyspat 6 lidí, mám zde ale často i jen páry, kteří si přijedou užít francouzské pobřeží.

K dispozici je zde gril na zahradě, plně vybavená kuchyně, ručníky v ceně, TV, WI-FI.

Možnost snídaní nebo večeří ve francouzsko - českém stylu.

V pěší vzdálenosti od domu jsou obchody, bageterie, restaurace a náměstí. V okolí jsou také spousty cyklostezek, které prolínají celý region a lze bezpečně projet vše na kole.